20% ZĽAVA NA CELÝ SORTIMENT SMARTHOME

V KOŠÍKU ZADAJTE KÓD: ANTIK20

antik smart technology

Inteligentné riešenia pre stavebných developerov

Ponúkajte moderné bývanie s dotykom inovácie

Výstavba rezidenčných objektov • Výstavba komerčných objektov • Rekonštrukcia a modernizácia

Náš záväzok je aktívne spolupracovať s developermi na výstavbe budov, ktoré sú nielen energeticky efektívne, ale aj inteligentné a prispôsobené potrebám moderného bývania.

Multi-column

Smart kúrenie a chladenie

Inteligentné systémy podlahového vykurovania a chladenia predstavujú pokročilý prístup k regulácií teploty v interiéri budovy prostredníctvom smart termostatov.

Smart osvetlenie

Smart osvetlenie v domácnosti patrí medzi najžiadanejšie funkcie, ktoré si ľudia želajú mať. K možnostiam patria smart žiarovky, inteligentné vypínače, podomietkové ovládače a iné zariadenia.

Smart prístupové systémy

Moderné systémy prístupu, ako sú inteligentné domové zvončeky, moduly na otváranie brány, biometrické senzory či elektronické zámky, predstavujú nový štandard v oblasti nehnuteľností.

Smart záclony a okná

Inteligentné riešenia ovládania záclon, žalúzií a okien kombinujú tradičný dizajn s modernou technológiou, čím zvyšujú komfort a efektívnosť obytných a komerčných priestorov.

Smart kamerový systém

V domácnostiach majú kamerové systémy dvojitú úlohu. Ich primárnym cieľom je zabezpečenie domácnosti. Na druhej strane nám umožňujú zostať v kontakte s našimi blízkymi.

Smart ovládanie domácnosti

SmartHome predstavuje koncept, v ktorom sú rôzne domáce zariadenia a systémy napojené na centralizovanú platformu, ktorá umožňuje ich automatizované alebo vzdialené ovládanie.

Smart bezpečnosť (senzory)

Vďaka inteligentným senzorom pre domácu bezpečnosť budú rezidenti včas varovaní pred nebezpečenstvami ako sú požiar, únik zemného plynu alebo potopa v prípade prasknutie potrubia.

Internet a televízia

V súčasnej dobe je dátové pripojenie základným pilierom každej domácnosti. Pri plánovaní projektu je nevyhnutné zohľadniť káblové pripojenie pre router, smart TV, počítače, kamery a ďalšie.

Smart záhradná závlaha

Pri projektovaní inteligentnej domácnosti je esenciálne mysleť nielen na interiér, ale aj na vonkajšie prostredie. Integrácia systémov záhradného zavlažovania môže kompletizovať celkový domový ekosystém.

Smart solárne riešenia pre domácnosti

Domáca smart solárna technológia predstavuje revolúciu v oblasti výroby energie pre domácnosti. Vďaka technologickým pokrokom v oblasti fotovoltaiky môžu domácnosti vytvárať vlastnú elektrickú energiu priamo zo slnka, čím znižujú svoje energetické náklady a prispievajú k ochrane životného prostredia.

Ako to funguje?

Úvodná konzultácia

Počas bezplatnej úvodnej konzultácie vám naši odborníci predstavia rôzne možnosti a porozprávajú sa s vami o vašich predstavách o smarthome riešeniach. Následne vám poskytneme individuálnu nezáväznú cenovú ponuku.

Kompletné plánovanie a realizácia

Zabezpečíme kompletné technické plánovanie a pripravíme potrebnú inštalačnú dokumentáciu. Vďaka koordinácii s odborníkmi na elektrotechniku zabezpečíme úspešnú realizáciu projektu.

Technická podpora a údržba

Naša spolupráca pretrvá aj po ukončení implementácie. Budeme tu pre vás pri každej systémovej aktualizácii, úprave programu či rozšírení funkcií, s našimi kvalifikovanými expertmi vždy na dosah ruky.

Multi-column

Projekt vo fáze prípravy projektovej dokumentacie

Pri tvorbe projektových dokumentov odporúčame vykonať prípravu pre prvky, ktoré umožnia budúcu integráciu smart technológií v plánovanom objekte. Tento krok nezvyšuje náklady na výstavbu a umožňuje neskôr implementovať smart technológie, ak sa zákazník rozhodne ich využívať. V rámci tohto kroku je dôležité naplánovať potrebné vývody pre káble a pripojenia elektrických a dátových zariadení.

Aplikovanie smart prvkov v existujúcej stavbe

Mnohé inteligentné zariadenia možno jednoducho začleniť do existujúcich objektov bez zložitých príprav v úvodnej fáze projektu. Bezdrôtová komunikácia a nízka energetická náročnosť týchto zariadení umožňuje bezproblémové pripojenie do domácej smarthome siete s možnosťou rozšírenia, bez potreby káblového napájania.

Na čo si dávať pozor pri plánovaní kabeláže?

Už v úvodných fázach projektu zvážte, kde budú umiestnené smart home zariadenia a aké kábelové pripojenia budú potrebné. Naplánujte umiestnenie káblov tak, aby boli v blízkosti miest, kde budú inštalované inteligentné zariadenia. Toto opatrenie pomôže minimalizovať potrebu následného vŕtania do stien alebo vykonávania ďalších stavebných prác, čo by mohlo viesť k zvýšeným nákladom.

❗Dôkladná príprava a plánovanie kábeláže v rámci stavebného projektu môže znížiť potenciálne komplikácie a náklady v budúcnosti.

  • Centralizované ovládacie rozhranie
  • Kabeláž a infraštruktúra
  • Bezdrôtová konektivita
  • Zabezpečenie
  • Flexibilita a rozširiteľnosť
  • Kompatibilita s inými systémami

Vízia štandardizovaného ovládania domácnosti

Mnoho výrobcov bežných spotrebičov a riešení vytvára samostatné mobilné aplikácie na ovládanie funkcii v domácnosti, ako je kúrenie, osvetlenie, zavlažovanie a podobne, avšak existujúce komunikačné normy spolupracujú len obmedzene. Množstvo aplikácií komplikuje život používateľov, preto je dôležité zvoliť jedno široko dostupné riešenie na trhu a predísť zmätenosti zákazníkov, ktorí by inak potrebovali niekoľko odlišných aplikácií.

Budúcnosť SmartHome prinesie štandardizáciu, ktorá nebude obmedzená na jednotlivé značky výrobcov. Riešenia budú kompatibilné s rôznymi výrobcami, a zariadeniami podporujúcimi existujúce komunikačné protokoly vrátane Zigbee, Bluetooth a WiFi.

Ponúkajte moderné bývanie s dotykom inovácie

Kontaktujte nás pre konzultáciu

Veríme v individualizovaný prístup ku každému projektu, a preto Vám radi Vám poskytneme odbornú konzultáciu a poradíme vám s najlepšími riešeniami pre vaše projektové potreby.

Navštívte náš showroom

Pozývame vás do nášho showroomu, kde predvedieme riešenia pre vašu plánovanú alebo existujúcu stavbu.

Adresa:
Čárskeho 262/10,
040 01, Košice

PON, STR, PIA: 8:00-16:30
UTO, ŠTV: 8:00-18:00
SOB,NED: Zatvorené